Familiesamling med besøk av Arne Skagen

ArneSSøndag 23. Februar kl. 11.30 er det familiegudstjeneste hjemme hos Tove Lill og Ronny Lakselv i Uskedalen. (Uskedalsvegen 528, 5463 Uskedalen).

Arne Skagen forkynner Guds Ord for oss denne formiddagen. Arne er en internasjonalt anerkjent evangelist som reiser ut fra Kristent Fellesskap med under og tegn i sin tjeneste for å spre det glade budskap, sette mennesker fri fra det som binder og bøyer ned. Arne arbeider også som en naturlig tjenestegave til menigheten, som setter menigheten i stand til «tjenestens arbeid»

Dersom du har vært hemme hos Tove Lill & Ronny før er du velkommen tilbake denne dagen. Dersom du ikke har vært på en slik samling i dette hjemmet før, og synes det er litt «kleint» å bare dukke opp ubedt i et privat hjem skal du vite at du også er invitert denne dagen! Det ville være fantastisk moro om du ble med oss  i lovsang, bønn og sammen med oss nyter godt av god og inpirerende forkynnelse salvet av Guds Ånd!

Det Arne delte med oss denne formiddagen finner du under «Undervisning/Lydfiler» HER.

Velkommen!